Alimenty

Opiekujący się Tobą adwokat pomoże Ci przygotować dokumenty, pomoże Ci wyliczyć koszty utrzymania dziecka lub Ciebie i w Twoim imieniu wniesie pozew. Adwokat będzie z Tobą w sądzie, odpowie na każde pismo strony przeciwnej, zażąda od strony przeciwnej koniecznych dokumentów. Prowadzący adwokat w Twoim imieniu wniesie wniosek o zabezpieczenie, abyś Ty i Twoje dzieci mieli zapewnione koszty utrzymania podczas trwania sprawy o alimenty. Adwokat w razie potrzeby zaskarży wyrok sądu.

Adwokat wystąpi do sądu o podwyższenie alimentów, jeśli potrzeby i koszty utrzymania Twoje i dziecka wzrosną. Może się to stać  z uwagi na upływ czasu od ostatniego zasądzenia alimentów, pójście dziecka do szkoły, chorobę, inne sytuacje życiowe. Alimenty mogą należeć się od współmałżonka, rodziców, dziadków, dzieci i rodzeństwa.

alimenty

Pomoc w przygotowaniu dokumentów, wniesienie pozwu. Alimenty Opole.

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie alimentów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do naszej kancelarii w Opolu. Adres kancelarii adwokackiej to: ul. Luboszycka 36, I piętro p. 16-19. Z adwokatem możesz się również skontaktować telefonicznie. Więcej informacji w zakładce kontakt.

Adwokat

Anna Maria Rop

tel.: 504 160 253

Koszty pomocy adwokata

Koszty prowadzenia sprawy, sporządzenia pisma lub porady prawnej zawsze są ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość rozłożenia kosztów na raty dogodne dla Ciebie.