Prowadzenie sprawy rozwodowej - adwokat Anna Maria Rop

Opiekujący się tobą adwokat wysłucha Cię, pomoże zgromadzić dokumenty, poradzi jak masz postępować w trudnej chwili, napisze w Twoim imieniu pozew i każde inne pismo procesowe szanując Twoje zdanie. Adwokat zaskarży wyrok – napisze apelację, uzyska z sądu wyrok, zapewni opiekę psychologa i pomoc detektywa. Adwokat wyjaśni Ci, w jakiej wysokości są koszty, które musisz zapłacić do sądu i za jaką czynność płacisz konkretną opłatę.

Opiekujący się Tobą adwokat wyjaśni Ci na czym polega rozwód z orzeczeniem o winie i rozwód bez orzeczenia o winie i jak najkorzystniej w Twoim przypadku przeprowadzić rozwód. Jeżeli masz dzieci to adwokat wyjaśni Ci na czym polega orzeczenie o władzy rodzicielskiej, alimentach, kontaktach z dziećmi. Adwokat w Twoim imieniu wniesie wniosek o zabezpieczenie, abyś Ty i Twoje dzieci mieli zapewnione koszty utrzymania podczas sprawy rozwodowej. Opiekujący się Tobą adwokat w Twoim imieniu wniesie o alimenty na rzecz Twoich dzieci, jak i na Twoją rzecz, wtedy gdy z Twojej sytuacji małżeńskiej wyniknie taka możliwość.

Opiekujący się Tobą adwokat, jeżeli sytuacja na to pozwoli, postara się o eksmisję małżonka ze wspólnego mieszkania lub domu.

rozwód adwokat opole

Pomoc przy rozwodzie, prowadzenie sprawy rozwodowej. Kancelaria adwokacka w Opolu

Jeśli potrzebujesz pomocy jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do naszej kancelarii w Opolu. Adres kancelarii adwokackiej to: ul. Luboszycka 36, I piętro p. 16-19. Z adwokatem możesz się również skontaktować telefonicznie. Więcej informacji w zakładce kontakt.

Adwokat

Anna Maria Rop

tel.: 504 160 253

Koszty pomocy adwokata

Koszty prowadzenia sprawy, sporządzenia pisma lub porady prawnej zawsze są ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość rozłożenia kosztów na raty dogodne dla Ciebie.