Pomoc ofiarom przestępstw oraz pomoc ofiarom przemocy w rodzinie

Opiekujący się Tobą adwokat złoży w Twoim imieniu zawiadomienie o podejrzeniu dopełnienia przestępstwa, doradzi jak postępować, złoży wniosek o zakaz zbliżania się, na życzenie może uzyskać nakaz opuszczenia lokalu, zapewni opiekę psychologa, a także pokieruje Cię podczas gromadzenia dowodów popełnienia przestępstwa na szkodę Twoją lub Twoich najbliższych (obdukcje lekarskie, nagrania, zdjęcia, świadkowie).

Adwokat zapewni Ci stały kontakt z sobą i w chwili trudnej będziesz mógł uzyskać poradę jak postąpić. Opiekujący się Tobą adwokat będzie z Tobą podczas prowadzenia sprawy przez policję, prokuraturę i przed sądem. Adwokat napisze w Twoim imieniu odpowiednie pismo, zaskarży wyrok – napisze apelację, odpowie na pismo strony przeciwnej.

przemoc w rodzinie

Pomoc ofiarom przestępstw oraz przemocy w rodzinie również w Opolu

Jeśli padłeś ofiarom przestępstwa lub przemocy w rodzinie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do naszej kancelarii w Opolu. Adres kancelarii adwokackiej to: ul. Luboszycka 36, I piętro p. 16-19. Z adwokatem możesz się również skontaktować telefonicznie. Więcej informacji w zakładce kontakt.

Adwokat

Anna Maria Rop

tel.: 504 160 253

Koszty pomocy adwokata

Koszty prowadzenia sprawy, sporządzenia pisma lub porady prawnej zawsze są ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość rozłożenia kosztów na raty dogodne dla Ciebie.